Relief

Kas kuiv ja tundlik peanahk põhjustab sulle ebamugavust ja ärritust? Lakmé Teknia Scalp Care Relief šampoon, mask ja seerum on spetsiaalselt välja töötatud, et pakkuda leevendust ja hooldust kuivale ja tundlikule peanahale.

Märksõnad:

  1. Kuivale ja tundlikule peanahale: Lakmé Teknia Scalp Care Relief tootesari on loodud spetsiaalselt nende peanaha probleemide leevendamiseks.
  2. Rahustav šampoon: Šampoon aitab õrnalt puhastada peanahka, vähendades kuivust ja ärritust.
  3. Niisutav mask: Mask niisutab sügavalt ja taastab peanaha niiskustasakaalu, aidates vähendada ketendust ja ebamugavustunnet.
  4. Rahustav seerum: Seerum rahustab tundlikku peanahka ning toetab juuste tervist.
  5. Dermatoloogiliselt testitud: Lakmé Teknia tooted on dermatoloogiliselt testitud, et tagada turvaline ja tõhus hooldus.

Kui soovid vabaneda ebamugavast tundest nagu kihelus ja peanaha ketendus ning soovid saada ilusad juuksed, siis proovi Lakmé Teknia Scalp Care Lakme´ Teknia Relief šampoon 300ml – ilucentrum.ee , Lakme´ Teknia Relief mask 250ml – ilucentrum.ee ja Lakme´ Teknia Relief pähejäetav seerum 150ml – ilucentrum.ee . Need tooted on loodud spetsiaalselt selleks, et pakkuda leevendust kuiva ja tundliku peanaha probleemidele.