Vital

Otsid tõhusaid lahendusi juuste väljalangemise vastu? Lakmé Teknia Scalp Care Vital šampoon ja losjoon on spetsiaalselt loodud, et aidata sul taastada tugevad ja terved juuksed ning peatada juuste väljalangemine.

Märksõnad:

  1. Juuste väljalangemise vastu: Lakmé Teknia Scalp Care Vital šampoon ja losjoon on loodud selleks, et võidelda juuste väljalangemisega ja tugevdada juukseid juurtest otsteni.
  2. Terve peanahk: Need tooted on rikastatud koostisosadega, mis aitavad hoida peanaha tervena, vähendades nahaärritust ja kuivust.
  3. Tugevad juuksed: Šampoon ja losjoon aitavad juustel kasvada tugevamaks ja vastupidavamaks.
  4. Toote ohutus: Lakmé Teknia tooted on dermatoloogiliselt testitud ja sobivad kõikidele juuksetüüpidele. Need ei sisalda kahjulikke kemikaale ega sulfaate.
  5. Looduslikud koostisosad: Tooted on rikastatud looduslike koostisosadega, mis toetavad juuste tervist ja loomulikku kasvu.

Kui soovid terveid, tugevaid ja kauneid juukseid ning vältida juuste väljalangemist, proovi Lakmé Teknia Scalp Care Lakme´ Teknia Vital šampoon 300ml – ilucentrum.ee ja Lakme´ Teknia Vital losjoon 150ml – ilucentrum.ee