Repair

K.therapy repair tooted sobivad ülikuivadele juustele ja peanahale.

K.therapy Repair šampoon

Taastav šampoon, mis on mõeldud kuivadele ja väga kuivadele juustele ning peanahale. Šampoon niisutab peanahka ja juukseid. PH neutraalne. Sobib kasutamiseks ka igapäevaselt. Juuksed on taas pehmed, kerged ja läikivad.

Kasutamine:

Kanna niiskele peanahale, masseeri ja jäta mõneks minutiks pähe. Loputa.

Põhilised koostisosad: silikoonide kompleks, Zermatti liustiku vesi(mineraalide ja oligoelementidega vesi),millel on kaitsvad ja pehmendavad omadused.

 

K.therapy Repair gel

Geel kaitseb juukseotsi katkemise eest. Sulgeb lõhenenud juukseotsad ja tekitab kaitsva kihi. Tulemuseks siidised, siledad ja paremini kammitavat juuksed.

Kasutamine:

Kanna geeli 2-4 pumbatäit sõrmede abil juukseotstele. Masseeri õrnalt, kuni toode on täielikult imendunud. Ära loputa.

Põhilised koostisosad: silikoonide kompleks,Zermatti liustiku vesi(mineraalide ja oligoelementidega vesi),millel on kaitsvad ja pehmendavad omadused.

 

K.therapy Repair mask

Mask, mis koheselt niisutab kuiva peanahka ja juukseid. Acqua-õli kompleks taastab niiskuse juustel. Peanaha ärritus kuivusest kaob. Toitev ja pehmendav. Niisutav suhkrukompleks niisutab nahka.

Kasutamine:

Kanna mask rätikukuivadele juustele. Hoia 5 minutit. Loputa.

Põhilised koostisosad: Zermatti liustiku vesi(mineraalide ja oligoelementidega vesi),millel on kaitsvad ja pehmendavad omadused. Acqua-õli kompleks,silikoonid, babassu õli(Brasiiliast Amazonasest), makadaamiaõli (Austraaliast), hydromanil ™(niisutav suhkrukompleks).